sadsad x
asdasd
Ödeme Şekilleri

Yurt içi ödeme şekilleri
Online satış sitemize; havale, eft, kapıda ödeme, www.rabiasamli.com dan kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile ödeme yapabilirsiniz.

Yurt dışı ödeme şekilleri
Yurt dışından kapıda ödemeli alışveriş mümkün değildir. Western union üzerinden hesaplarımıza eft gönderebilirsiniz. (Western Union ile isme gönderdiğiniz ödemeler çekilmeyecektir.) Uluslararası para transferlerinde doğrudan hesaba havale yaptığınızda bankalar tarafından kesinti uygulandığından ödemeniz tarafımıza eksik ulaşır ve ürün çıkışınız gerçekleşmez. Bu nedenle eft lerinizi western union ile aşağıda bulunan yurt dışı hesaplarımızdan birine yapmanızı tavsiye ederiz. Her türlü sorunuz için rabiasamli.rs@gmail.com a e-mail atabilir, 05350387640 nolu WhatsApp hattımıza yazabilir ya da instagramın direkt mesaj bölümündeki müşteri temsilcilerimizle letişim kurabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı ödemeleriniz için hesap bilgilerimiz aşağıdadır. Havale ve eft nizi gönderirken, açıklama bölümüne sipariş sonrasında mailinize gönderilen TS ile başlayan sipariş kodunuzu yazmayı unutmayınız. Yurt dışı ödemelerinden sonra rabiasamli.rs@gmail.com a ya da 05350387640 nolu WhatsApp hattımıza ödeme dekontunu yollamanız gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

YURT İÇİ SİPARİŞLERİ İÇİN HESAP BİLGİLERİ:

Kuveyt Turk Katılım Bankası A.Ş.
ALICI: RABİA ŞAMLI GÜZİDE MODA EVİ

TL Hesabı
TR29 0020 5000 0955 2557 2000 01


YURT DIŞI SİPARİŞLERİ İÇİN HESAP BİLGİSİ (Western Union ile yapılacak ödemeler için geçerlidir)

Kuveyt Turk Katılım Bankası A.Ş.
ALICI:

TL IBAN: TR

EURO IBAN: TR

USD IBAN: TR

NOT: Yurt dışı siparişlerinde lütfen ödemenizi yaptıktan sonra money transfer kodunuzu ve ödeme dekontunuzu rabiasamli.rs@gmail.com a ya da 05350387640 nolu WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.